فن بازار به معنای بازار فناوری، یعنی محلی برای مبادلات تكنولوژی است. همان طور كه بازار مسكن محل مبادله مسكن است و بنگاه‌های معاملات مسكن واسطه های اطلاعاتی و حقوقی معامله مسكن هستند، در بازار فناوری نیز فن‌بازارها نقش واسطه‌ای برای رساندن اطلاعات تكنولوژی به "عرضه‌كنندگان"، "متقاضیان"، "كارآفرینان" و "سرمایه‌گذاران" را دارد. درضمن به ارائه‌ مشاوره در خصوص مراحل انتقال تكنولوژی می‌پردازد.

ظرایف موجود در انتقال تکنولوژی لزوم ایجاد اطلاع‌رسانی صحیح، مشاوره و استانداردسازی مبادلات را بوجود آورد، که این نقش توسط فن‌بازارها ایفا می‌شود. در اصل فن‌بازار در نقش یک واسطه‌ی حرفه‌ای در سطوح مختلف در کنار عرضه‌کنندگان (دانشگاه‌ها، پژوهش‌گاه‌ها و واحدهای تحقیق و توسعه‌ی صنایع) و متقاضیان تکنولوژی (صنایع بزرگ، بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط، سرمایه‌گذاران و حتی دانشگاه‌ها) خواهد بود. با این تعریف می‌توان گفت فن‌بازار در اصل یک بنگاه تخصصی معاملات تکنولوژی است.

در این بازار، فروشندگان تکنولوژی فرصت می‌یابند تا ایده‌ها و تکنولوژی‌های خود را به معرض نمایش گذاشته و برای آن‌ها اقدام به بازاریابی نمایند. از طرفی این امكان نیز وجود دارد كه متقاضیان تکنولوژی نیز تقاضاهای خود را مطرح نموده و به این صورت قدرت انتخاب بالاتری در بین گزینه‌ها داشته باشد.

مالکیت معنوی فن آوری ها برای ارسال کننده در مرکز رشد فناوری نیشابور محفوظ خواهد بود

تقاضای فناوری

عرضه فناوری

اشخاص حقوقی و حقیقی که متقاضی دریافت فناوری های جدید می باشند پس از دریافت فرم ذیل، آن را تکمیل و به پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.


اشخاص حقوقی و حقیقی که تمایل به ارائه دستاوردهای فناوری خود می باشند فرم ذیل را تکمیل و ارسال نمایند.

عنوان فن آوری *
نام و نام خانوادگی *
شماره تماس *
Invalid Input
نوع درخواست
Invalid Input
توضیحات *
Invalid Input
کد امنیتی * کد امنیتی
  بازآوری
Invalid Input