به گزارش روابط عمومی مرکز رشد فناوری نیشابور ، شرکت ساینا پردازش گسترش شرق همیاب 24 ، پس از طی مراحل ارزیابی و داوری های تخصصی ، بر اساس مصوبه شورای فناوری امورمؤسسات پارک علم و فناوری خراسان ، در این واحد پذیرش و مشغول فعالیت گردید.

شرکت ساینا پردازش گسترش شرق همیاب 24 ، در سال 1394 با ایده محوری ردیابی کالاهای دیجیتال مفقودی و سرقتی با اخذ رتبه دوم در اولین رویداد کار آفرینی استارتاپ ویکند نیشابور ، پس از طی مراحل جذب و پذیرش ، در مرکز رشد فناوری نیشابور پذیرش و شروع به فعالیت نمود و پس از طی 36 ماه فعالیت چشمگیر و همراه با توفیقات روزافزون در دوره رشد این مرکز بعنوان سومین شرکت فناور مرکز رشد نیشابور موفق به اخذ مصوبه پذیرش امورمؤسسات پارک علم و فناوری خراسان گردید. سامانه کشوری همیاب 24 مورد حمایت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه می باشد و تا کنون با بیش از ۸۵۰۰ دفتر پیشخوان خدمات دولت نیز همکاری می نماید.

هوشمندترین کسب و کار ایران ، رتبه دوم جشنواره کسب و کار دانشگاه شریف ، عضو 6 تیم برتر جشنواره شیخ بهایی از دیگر افتخارات این استارتاپ می باشد.

همچنین خاطر نشان می نماید سامانه های صاد 24 با محوریت اعلام سرقت و استعلام چک‌های بانکی در کشور با هدف پیشگیری از جعل و کلاهبرداری چک های سرقتی و مفقودی و بامن 24 با هدف ارائه خدمات بر بستر آنلاین در زمینه فروش شارژ ، بسته اینترنت ، پرداخت قبوض (آب، برق ، گاز و سایر) ، از دیگر اسپینافهای شرکت ساینا پردازش گسترش شرق می باشد که پس از پذیرش در امورمؤسسات پارک علم و فناوری خراسان در مرکز رشد فناوری نیشابور مستقر و درحال ادامه فعالیت می باشد.

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد فناوری نیشابور ، شایان ذکر می باشد پیش از این دو شرکت دانش بنیان شرق صنعت نیشابور فعال در حوزه ماشین سازی پیشرفته و شرکت دانش بنیان پارس پویا کنترل بینالود پیشرو درارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه اتوماسیون صنعتی و طراحی و ساخت کنتورهای هوشمند چاه های آب کشاورزی ، تله متری و اسکادا ، از مرکز رشد فناوری نیشابور ، موفق به پذیرش در واحد امور موسسات پارک علم و فناوری خراسان شده بودند.