توديع و معارفه رئيس پارك علم و فناوري خراسان

مراسم توديع و معارفه رئيس پارك علم و فناوري خراسان باحضور قائم مقام وزیر علوم در مشهد برگزار شد .به گزارش روابط عمومی مرکز رشد فناوری نیشابور و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان  ،در این مراسم در حكمى از وزير علوم ، تحقيقات و فناوري دكتر رضا قنبري بهتوديع و معارفه رئيس پارك علم و فناوري خراسان عنوان رئيس پارك علم و فناوري خراسان منصوب شد

دكتر رضا قنبري فارغ التحصيل دكتراي تحقيق در عمليات از دانشگاه صنعتي شريف ، جزء برگزيدگان استعدادهاي درخشان دانشگاه صنعتي شريف در سالهاي 85-86، استاد نمونه دانشگاه فردوسي سال 92 و دانشيار دانشگاه فردوسي مشهد است .

مراسم معارفه رییس پارک علم و فناوری خراسان با حضور دکتر عبدالرضا باقری قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوري و جمعی از مسؤلان استانى و شهرستانى و  استادان دانشگاه‌ها در مشهد برگزار شد .

در این مراسم ، قائم مقام وزیر و رییس مرکز هیات های امنا و هیات‌های ممیزه مرکزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از زحمات و تلاش های دکتر حسن علم الهدایی، رییس قبلی و همه نیروها و واحدهای فناور و شرکت‌های دانش بنیان پارک علم و فناوری خراسان تشکر کرد.

در پایان مراسم با اهدای هدایا و لوح از خدمات دکتر علم الهدایی در دوران دوازده ساله تصدی ریاست پارک علم و فناوری خراسان تشکر و قدرانی شد.

سيد حسن علم الهدايي از سال 86 به عنوان رئيس پارك علم و فناوري خراسان مشغول به خدمت بود .