مرکز رشد فناوری نیشابور درنمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان 

همزمان با هفته پژوهش و فناوری ، نمایشگاه پژوهش و فناوری خراسان رضوی و طی مراسمی با حضور استاندار و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی و دانشگاههای استان در محل نمایشگاه بین المللی مشهد گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد فناوری نیشابور ، در  نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان ، مرکز رشد فناوری نیشابور با همراهی پنج شرکت فناور خود حضوری چشمگیر خواهد داشت.

در این نمایشگاه که از 17لغایت 20آذرماه 96در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد و از ساعت 10 الی 19 دایر می باشد فرصت مناسبی برای علاقه مندان به پژوهش و فناوری جهت بازدید و آشنایی با دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه ها، مراکز آموزشی ، سازمانها و پارک علم و فناوری خراسان و مراکز رشد مهیا می باشد که در این بین شرکتهای فناور مرکز رشد فناوری نیشابور میزبان علاقه مندان می باشد.

به گزراش روابط عمومی مرکز شرد فناوری نیشابوردر  این نمایشگاه و همزمان با افتتاحیه  نمایشگاه از محصول فناورانه  واحد تحقیق و توسعه شرکت ایناب عضو این مرکز بنام سنگ اسلبکو مقاوم در برابر ضربه ، زلزله ،یخبندان با خضور استاندار محترم خراسان رضوی جناب آقای دکتر رشیدیان و ریاست پارک علم و فناوری خراسان جاب آقای دکتر علم الهدایی رونمایی گردید.

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد فناوری نیشابور شرکتهای ایناب معماری،پرتوگران صنعت خیام ،نانو افلاک خیام ،سامان انرژی گستر پویای شرق ، آریا دام بینالود از شرکتهای فناور این مرکز در این نمایشگاه حضور دارند.