بازدید امام جمعه محترم نیشابوراز شرکتهای دانش بنیان و فناور مرکز رشد فناوری نیشابور 

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد فناوری نیشابور همزمان با هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر اعظم (ص) و امام جعفرصادق(ع) و در سال اقتصاد مقاومتی تولید - اشتغال ، حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه محترم شهرستان نیشابور از شرکتهای دانش بنیان و فناور مرکز رشد فناوری نیشابور بازدید کردند.

در این بازدید ایشان ضمن گفتگو با مدیران و جوانان نخبه شهرستان که امروز بعنوان صاحبان کسب و کارهای دانش بنیان و فناور این شهرستان می باشند ، با ارج نهادان و ارزشمند دانستن فعالیتها و تلاشهای ایشان، با ارایه نکاتی خواستار ادامه این راه و توسعه بیش از پیش فناوری و تکنولوژی در نیشابور شدند. همچنین ارتباط با بخشهای مختلف جامعه در راستای افزایش آگاهی اقشار مختلف در فرهنگ سازی برای بیان ایده های مختلف در حوزه کسب و کار که قطعا سبب ایجاد اشتغال مولد  و تفکر جهشی در بین جوانان خواهد شد را ضروری دانسته و با اشاره به بازدید و تعامل بیشتر با صنایع کوچک به منظور ایجاد انگیزه ، و باز شدن فکر و افزایش بهره مندی از توانمندی جوانان ، ارتباط با نخبگان جوان را مهم برشمرده و از شرایط مهم نخبه پروری و هم افزایی دانستند.

همچنین خاطر نشان می نماید در ابتدای این دیدار نماز ظهر و عصر به امامن حضرت حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه محترم نیشابور در محل پارک علم و فناوری و مرکز رشد فناوری نیشابور اقامه گردید.