برگزاری جلسه هم اندیشی شورای سیاست گذاری بسیج اساتید شهرستان نیشابور در محل پارک علم و فناوری و مرکز رشد نیشابور

به گزارش روابط عمومی  مرکز رشد فناوری نیشابور ، جلسه هم اندیشی شورای سیاست گذاری بسیج اساتید شهرستان نیشابور در محل پارک علم و فناوری و مرکز رشد اين شهر ، درآستانه سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام دهه مبارک فجر برگزار شد .

در ابتدای این جلسه دکتر سید ایمان شریعتی مدیریت مرکز رشد فناوری نیشابور ضمن ابراز خوش آمدگویی اعضای شورای سیاست گزاری بسیج اساتید  شهرستان ، با معرفی پارک علم و فناوری و مرکز رشد ، بعنوان متولی ایجاد و توسعه کسب و کارهای دانش بنیان که بعنوان یکی از موثرترین مولفه های اصلی اقتصاد مقاومتی می باشد ، این نشست را مقدمه همکاری های بیشتر در این زمینه برشمرد.

در ادامه این جلسه ، دکتر عباسعلی حلاجی ، رئیس بسیج اساتید مراکز آموزش عالی شهرستان نیشابور ، با ابراز خرسندی و تشکر  از همکاری  و میزبانی پارک علم و فناوری و مرکز رشد نیشابور ،تقارن این نشست را با ایام فرخنده پیروزی انقلاب اسلامی به فال نیک گرفت وبا تأکید برضرورت توجه به توسعه اقتصاد دانش بنیان وحمایت از برنامه های مرکز رشد و استفاده از ظرفیتهای شرکت های فناور، به تبادل نظر در این زمینه   پرداختند.

در این جلسه همچنین  با توجه به پیش رو بودن ایام مبارک دهه فجر به بررسی برنامه ویژه این ایام که مطابق هرسال توسط بسیج اساتید شهرستان نیشابور برگزار می شود پرداخته شد .