نشست خبری مدیریت مرکز رشد فناوری نیشابور با اصحاب رسانه درخصوص برگزاری اولین جشنواره ایده های برتر کسب و کار

به گزارش روابط عمومی  روابط عمومي مرکز رشد فناوری نیشابور سیدایمان شریعتی ، مدیر مرکز رشد فناوری نیشابور گفت: مبلغ ۲۵۰میلیون ریال جهت برگزاری جشنواره ايده هاي برتر كسب و كار پیش بینی شده است که در جلسه شورای اسلامی شهر نیشابور مطرح شده است.

رئیس اولین جشنواره ایده های برتر کسب و کارخدمات شهری مبتنی برگردشگری اظهار داشت: تا کنون با اختصاص فرهنگسرای سیمرغ و دوبیلبورد شهری جهت تبلیغات موافقت شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه این رویداد برای اولین بار در شهرستان نیشابور برگزارمی گردد نیازمند توجه و هم افزایی مسئولان و شهروندان هستیم.

دكتر شريعتي ادامه داد : موضوعات و محورهای این جشنواره با اولویت شهرداری و اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نیشابور و مصوب کارگروه گردشگری شهرستان است.

وي اضافه كرد : پیش بینی می شود ۳۰۰ایده برای طرح در این رویداد ارسال شود كه از بین ایده ای رسیده ۱۰ ایده منتخب خواهد شد که در نهایت ۳طرح به مرحله نهایی راه خواهند یافت.

۳۰ داور در این رویداد به داوری ایده ها خواهند پرداخت که شامل اساتید دانشگاه، مربیان رویدادهای کارآفرینی، مشاوران و کارشناسان شهرداری و اداره میراث فرهنگی می باشد.

لازم به ذکر است این جشنواره سوم اسفندماه ۹۵ با هدف ایجاد وتوسعه کسب و کارهای جدید مبتنی بر ایده های نو درفرهنگسرای سیمرغ برگزار خواهد شد.