برپایی نمایشگاه هفته جوان و نهمین بازارچه کارآفرینی با حضور مرکز رشد فناوری نیشابور

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد فناوری نیشابور ، نهمین بازارچه کارآفرینی نگرش نوین همزمان با نمایشگاه دستاوردهای جوانان شهرستان نیشابور با حضور مرکز رشد فناوری نیشابور در محل فرهنگسرای سیمرغ این شهرستان برگزار گردید.

در این جشنواره و بازارچه با عنایت به اختصاص غرفه ای به دو شرکت فناور مرکز رشد فناوری نیشابور به نام های آوند ارتباطات خیام  با مدیریت مهندس دهنوی و گلپاد توران زمین به مدیریت خانم مهندس مختاری ، ضمن ارایه دستاوردها و معرفی شرکتهای فناور مرکز رشد فناوری نیشابور با استقبال چشمگیر جوانان، کارافرینان و مسولین محترم نیشابور روبرو شدند.

در این مراسم و طی بازدید معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نیشابور دکتر مظفری و جمعی از مسولین شهرستان ، دکتر مظفری ضمن گپ و گفتی با مدیران شرکتهای مستقر و نیز کارشناسان مرکز رشد فناوری نیشابور به ارایه راهکارهایی در جهت افزایش تعاملات فی ما بین شرکتهای دانش بنیان و مرکز رشد فناوری نیشابور با بخشها مختلف پرداخته و ضمن تاکید بر پیگیری موارد مطرح شده خواستار برگزاری نشستی تخصصی در این حوزه با حضور ایشان شدند.

 در حاشیه این نمایشگاه مطابق ادورا قیبلی برگزاری بازارچه کارآفرینی نگرش نوین که به همت دانشگاه جامع علمی کاربردی 1 نیشابور برگزار می گردد. تیم داوری مرکب از اساتید دانشگاهای های مختلف نیشابور در کنار مدیریت و کارشناسان مرکز رشد فناوری نیشابور به ارزیابی غرفه های این بازارچه بر اساس معیارعای ارایه شده نظیر بوم کسب و کار و ... پرداختند.