جلسه هم اندیشی پلیس تخصصی شهرستان نیشابور با مرکز رشد فناوری نیشابور

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد فناوری نیشابور ، پنجشنبه گذشته مرکز رشد فناوری نیشابور میزبان نمایندگانی از پلیس تخصصی شهرستان نیشابور بود.

در ابتدای این جلسه هم اندیشی دکتر شریعتی با ابراز خوشحالی از فرصت پیش آمده برای برگزاری این نشست تخصصی و آشنایی بیشتر با فعالیتهای پارک علم و فناوری و شرکتهای دانش بنیان، ضمن خوش آمدگویی به مهمانان گرانقدر که از مجموعه پلیس های فتا، اطلاعات و امنیت عمومی و آگاهی نیشابور حضور داشتند ، خواستار تعامل و همکاری های بیشتری شدند.

در این جلسه ایشان با اشاره به فعالیتهای گسترده و تخصصی شرکت سامانه همیاب 24 که از واحدهای فناور دوره رشد مقدماتی این مرکز بوده و نیز دستاوردهای این شرکت و بدیع و نوآورانه بودن ایده این مجموعه در ردیابی کالاهی دیجیتال گم شده در کشور و برای نخستین بار ، خواستار حمایت و همکاری های لازم شدند.

خاطر نشان می نماید پلیس تخصصی نیشابور ، با ابراز خرسندی از فرصت پیش آمده در جهت آشنایی بیشتر با مرکز رشد فناوری نیشابور و نیز سامانه همیاب 24 که تاثیر بسزایی در کاهش جرایم سرقت بخصوص در حوزه کالاهای دیجتال خواهد داشت با اشاره به نکات ارزنده ای در جهت افزایش کارایی این سامانه ،  خواستار برگزاری نشستهای تخصصی بیشتری به جهت برنامه ریزی برای فرهنگ سازی و نشر و گسترش این سامانه و ارایه بسته ای حمایتی در چارچوب قوانین شدند.

همچنین در ادامه این جلسه که ریاست اتحادیه کامپیوتر و موبایل نیشابور ، مهندس ماجد مرادی ، نیز حضور  داشت با مثبت ارزیابی کردن سامانه همیاب 24 و با اشاره به اینکه این سامانه نقش موثری در روند ردیابی کالاهای دیجیتال گم شده ایفا خواهد کرد به تیم قوی و تخصصی این مجموعه اشاره کرده و  بر همکاری اتحادیه صنف کامپیوتر و موبایل نیشابور با اسن واحد فناور تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد فناوری نیشابور ، در این جلسه  مدیر عامل و اعضایی از هیئت مدیره سامانه همیاب 24 نیز حضور داشتند که با ارایه گزارشی از اقداماتی که تاکنون صورت گرفته به انعقاد چندین تفاهم نامه در شهرهای مختلف کشور اشاره کردند.